dk.jpg

 

Laipni lūdzam kombinēt masāžas ar SPA apmeklējumu. Masāža būs īpaši efektīga pēc izsildīšanās pirtiņās. Pirms tam gan aicinām ienākt mūsu saloniņā pēc halātiņa, kas atvieglos sarežģītos pārģērbšanās procesus.

Vispārējā klasiskā VAI  relaksējoša ķermeņa masāža. (60min)

Masāža ir ārstnieciska metode, kas uz organismu iedarbojas kā mehānisks kairinājums. Izmantojot dažādus masāžas paņēmienus-glaudi, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju, audi tiek kairināti, kā rezultātā tiek veicināta limfas un asins cirkulācija, tiek atslābināti muskuļi, kā arī veicināta to darbība, tiek veicināta organisma atjaunošanās pēc fiziskas un emocionālas slodzes, nostiprinās imūnsistēma. Masāža labvēlīgi ietekmē ādas tonusu uzlabo veselību un labsajūtu.

 

Masāža muguras, plecu, kakla zonai (40min) - atbrīvo no ikdienas saspringuma šajās ķermeņa daļās. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs un mazkustīgs dzīvesveids.

 

Kāju un pēdu masāža (40min)-radīta, nogurušām, „smagām” kājām.

 

SPA masāžas

Šokolādes masāža (90min)- pilnīga gremdēšanās fiziskā un garīgā mierā un labsajūtā. Nomierinoša, sensoriska masāža ar izteiktu ādas atjaunojošu, izlīdzinošu, barojošu un tonizējošu iedarbību .Uzveic stresu, sliktu garastāvokli, bezmiegu, depresiju.

 

LULUR (90-120min)- sens skaistuma un veselības rituāls, ko izmanto Bali un Javas salās. LULUR sniedz ķermenim visus dziedinošos efektus un aktīvās īpašības, kuras piemīt aromātiskajiem garšaugiem, jogurtam un augļiem, kas dažādos veidos tiek kombinēti un sajaukti procedūras gaitā. Procedūrā ietilpst- ķermeņa izstaipīšana un norīvēšana, ietīšana stimulējošā, karsējošā kompresē, noslēguma masāža ar rokām.

LULUR atjauno cirkulācijas aktivitāti, palielina imūnsistēmas aizsardzības spējas, pretojas oksidācijai, nomierina locītavu sāpes, izvada toksīnus un lieko šķidrumu, uzlabo audu tonusu, baro ādas dziļākos slāņus, padarot to svaigu, atjaunotu, starojošu un zīdaini gludu.

 

Karsto akmeņu masāža (90 min)- relaksējoša un dziednieciska masāža. Īpaši piemērota vēsajos gadalaiku periodos. Atbrīvo muskuļus no saspringuma, uzlabo vispārējo fizisko un emocionālo veselību.

 

Bamboo masāža (70min)- kombinēta masāža ar rokām un bambusa kociņiem, siltu bamboo eļļu sniedz dziļu masāžu saspringtiem muskuļiem, atslābina tos, izvada no audiem toksīnus un lieko šķidrumu.

 

 SOYSOY GOMI masāža (50-60min)- koriģējoša, atjaunojoša un nostiprinoša procedūra visam ķermenim vai konkrētām problēmzonām. Masāža izlīdzina un spēcina ādu, zemādu, saistaudus, muskuļaudus, stimulē mikrocirkulāciju. Darbojas koriģējoši uz liekajiem taukaudiem, paceļ un nostiprina noslīdējušus muskuļus un ādu. Soja veicina kalogēna un elastīna šķiedru sintēzi, pateicoties savai spēcinošai iedarbībai, tā atjauno un tonizē audus, kas zaudējuši dzīvīgumu un elastību.

 

Medus masāža problēmzonām (40min)- viena no visefektīvākajām pretcelulīta masāžas metodēm. Masāžas noslēpums atklājas medus bioloģiski aktīvajās vielās un īpašā masāžas tehnikā. Masāža veicina asinsrites uzlabošanos, uzlabo ādas tonusu un padara ādu tvirtu un gludāku.

 

 Relaksējoša ķermeņa masāža ar medus glazūru (60min)- maiga, patīkama un atslābinoša ķermeņa masāža ar siltu medus un eļlas maisījumu.

 

KAMISIMO SPA (90min)- spa rituāls ar siltām rīsu pindām.

 

Sporta jeb fitnes masāža (60min)- masāžā palīdz atšlābināties saspringtiem muskuļiem.

 

JAUNUMS :

VAKUUMMASĀŽA AR SPM DIGITAL APARĀTU - ar vakuummasāžu var ārstēt ne tikai celulītu, bet arī uzlabot asinsriti, samazināt ķermeņa apjomu, likvidēt strijas, nostiprināt un paaugstināt ādas elastību. Vakuummasāžu ieteicams veikt kursa veidā.

Joomla Template by Joomla51.com